וילוקם קמינים

וילוקם קמינים

פתרונות מקיפים לחימום כבר יותר משלושים שנים

וילוקם - וילונות

וילוקם - וילונות

פתרונות מקיפים לבית ולעסק

וילוקם

חברת וילוקם מעמידה לשירותכם טווח רחב של מוצרים ושירותים שיעזרו לכם לעצב את הבית בצורה חכמה ומושקעת. אצלנו תוכלו להזמין קמינים, וילונות, דלתות רב בריח, ריהוט גן ורשתות מסוגים שונים. אנו מייבאים ומשווקים קמינים ווילונות, ומספקים שירות ללקוחות פרטיים באזור המועצה האזורית מטה יהודה, ירושלים וישובי הסביבה. החברה קיימת מזה למעלה מ- 30 שנה, ובתקופה זו מיזגה לתוכה חברות מתחומים שונים. התוצאה היא ניסיון מצטבר בענפים שונים, מה שמאפשר לנו לספק לכם פתרונות מקיפים יותר. וילוקם מעסיקה צוות של ארבעה מתקינים אדיבים ומנוסים.

באולם התצוגה שלנו, הממוקם במושב גבעת יערים, תמצאו מבחר גדול של קמינים הפועלים על בסיס גז, עץ או נפט. אנו מספקים לא רק שירותי מכירה, אלא גם שירותי התקנה איכותיים לכל המוצרים אותם ניתן לרכוש אצלנו. בנוסף, במקום ניתן לרכוש חומרי בעירה מסוגים שונים.

וילוקם מתמחה גם בתחום הווילונות ומוצרי ההצללה. אצלנו תמצאו מוצרים מוכנים ותוכלו להזמין פריטים בתפירה ייחודית לפי מידות. באולם התצוגה מבחר גדול של דוגמאות מתוצרת מיטב החברות.


במשך שנות פעילותנו הרבות, צברנו ניסיון ומוניטין בכל הקשור לתחומי הווילונות והקמינים. אצלנו תזכו לשירות אישי ומקצועי שיקל עליכם את בחירת המוצרים.

הרמוני 3
וילוקם וילונות 26
HARMINY31
וילוקם וילונות 27
RH4332
וילוקם וילונות 8
STANFORD92
וילוקם וילונות 16
 
. . .